Два товарни автомобила са били откраднати в Благоевград, съобщиха от полицията.
В Първо РУ-Благоевград е съобщено, че между 19:30 часа и 22:40 часа на 23 септември е отнет товарен автомобил "Нисан Навара“, паркиран в района на ул. "Иван Гарванов“ в Благоевград. За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.
Втората кражба е извършена, за времето от 17:30 часа на 25 септември до 03:30 часа на следващия ден. Товарният автомобил "Мерцедес" е бил паркиран в района на ул. "Трети март“ в Благоевград. Уведомена е РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


13:11 / 26.09.2022
368







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.