Откриха мъртъв мъж на подбалканския път София - Бургас.
Трупът е намерен от преминаващи хора. Загиналият е бил с велосипед, без светлоотразители. Вероятно е бил блъснат от превозно средство, като шофьорът е напуснал местопроизшествието, съобщава Нова.
Полицията разследва случая.
Зареждане ...


20:26 / 24.03.2022
607






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.