Повече от 350 кг канабис са открити и иззети в град Бобошево от криминалисти на ОД на МВР – Кюстендил и на РУ-Дупница при провеждаща се в момента операция, съобщиха от областната дирекция на полицията в Кюстендил. Голямото количество наркотик е предназначено за разпространение на дребно, уточняват от ОД на МВР.
То е открито в товарен автомобил, фирмена собственост. Операцията продължава под ръководството на директора на ОД на МВР ст. комисар Светослав Григоров.
Зареждане ...


22:58 / 24.08.2022
400







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.