От "Пирогов" дадоха брифинг за състоянието на шофьора, който тази сутрин блъсна и уби момиче на спирка от градския транспорт на ъгъла на бул. "Гоце Делчев" и ул. "Орехова гора" в столицата.
"След катастрофата мъжът е дезиориентиран, най-вероятно в резултат на комоцио, което е получил", коментира д-р Валентин Димитров, директор на болница "Пирогов", предава БНТ.
Отрицателни са тестовете му за алкохол и наркотици. По-късно се очакват резултатите от кръвните тестове. Има лека травма на главата.
Остава за лечение в неврохирургията на "Пирогов", без опасност за живота.
Зареждане ...


12:46 / 14.10.2022
327







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.