Парламентът се събира извънредно. Причината е блиц контролът с премиера и вицепремиерите, който по правилник се провежда в първия петък от месеца. Народните представители обаче решиха този път той да е във вторник.
Така, всяка парламентарна група има право да зададе два въпроса на премиера и заместниците му. След това депутатите ще продължат и с редовен парламентарен контрол над изпълнителната власт с въпроси към министрите.
Зареждане ...


08:18 / 08.03.2022
498




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.