Патриарх Неофит остава в болница с пневмония, причинена от застояване. Той е в стабилно състояние, направени са му изследвания. От Светия синод съобщиха, че лечението се е наложило, заради обостряне на хроничните му заболявания.
Днес с патриарха разговаря министърът на здравеопазването Асен Меджидиев, който беше на посещение в болница "Софиямед".
През ма 76-годишният Неофит отново беше хоспитализиран заради счупване на кост в бедрото, след падане. Тогава той прекара 14 дни в болница.
Зареждане ...


19:44 / 05.09.2022
577




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.