Негово Светейшество патриарх Неофит прекара нощта в болница в София. Вчера от Светия Синод съобщиха, че причината е обостряне на хронични заболявания.
Извърешни са му изследвания за уточняване на състоянието му. От Синода пишат в официална позиция, че призовават верния боголюбив народ да се моли за бързото възстановяване на Негово Светейшество.
Зареждане ...


08:41 / 05.09.2022
414






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.