Общинският "паяк" в Благоевград изпусна джип, докато го отстранява принудително от тротоар.
Коланите на радиоуправляемия кран на общинското звено "Паркинги и гаражи" поддали, докато служители качвали превозното средство, което било паркирано неправилно.
След като ремъците и коланите на крана поддали, служителите свалили джипа. По него няма никакви материални щети. Собственикът на джипа е информиран за инцидента.
Зареждане ...


17:40 / 16.08.2022
940






Анонимен
на 16.08.2022 г.
сега им скъсай задните части от дела
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.