Завършихме на техническо ниво преговорите с Европейската комисия. Това написа премиерът Кирил Петков във Фейсбук, като качи и снимка с Урсула фон дер Лайен.
"Радвам се, че Урсула фон дер Лайен скоро идва в България, за да подпишем Националния план за възстановяване и устойчивост. Благодаря на целия екип на Министерството на финансите (и Министерство на правосъдието, Министерство на енергетиката), както и на всички други министерства, които работиха толкова много, за да стигнем до тук", допълва Петков.
Зареждане ...


16:14 / 25.03.2022
499




bombayar
на 25.03.2022 г.
западен партньор...Ъ, пълен позор...
Cimbala
на 25.03.2022 г.
Ще дойде, ама някой друг път!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.