Лек автомобил влезе в търговско помещение в Благоевград. За щастие, то е било празно. 35-годишният водач е употребил алкохол. При инцидента няма пострадали.
Катастрофата станала в 15.50 часа на бул. "Васил Левски". Нанесени са материални щети на помещението, което доскоро е функционирало като магазин за мебели.
Според неофициална информация автомобилът, който е с благоевградска регистрация, бил паркиран пред магазина. Потеглил и влязъл вътре, чупейки стъклата и дограмата, предава NOVA.
Зареждане ...


19:26 / 21.10.2022
346







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.