Пиян пловдивчанин катастрофира на влизане в село Емона. Лек автомобил "Хюндай Санта Фе", с пловдивска регистрация, управляван от 51-годишен шофьор, се е блъснал в изоставена сграда и излязъл извън пътното платно.
Полицаите от Участък – Обзор към Районно управление – Несебър констатирали, че мъжът е шофира след употреба на алкохол с концентрация - 1,85 промила.
Водачът е задържан за срок от 24 часа. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


13:36 / 01.06.2022
729






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.