Употребил алкохол шофьор, посегнал на полицай, е задържан тази нощ на автомагистрала "Марица“, съобщиха от ОД на МВР-Хасково. Минути след полунощ, служител на паркинг "Капитан Андреево“ е подал сигнал, че е възникнал спор между него и шофьор на паркирал камион.
На място е изпратен намиращият се на магистралата полицейски екип. При опит да извършат проверка на арогантно държащият се 47-годишният водач.
Той нанесъл удар с юмрук в главата на проверяващият го старши полицай. Последвало е задържането му по образуваното бързо производство.
След тест с техническо средство, е отчетено 1,48 промила алкохол в издишания въздух.
Зареждане ...


11:24 / 14.04.2022
763






Голфаровото Гоче
на 14.04.2022 г.
Полицая къде е настанен за лечение или само са му ляли куршум?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.