Разтревожени жители на Пловдив днес следобед подадоха множество сигнали за черни облаци дим в района на Окръжна Болница.
Мястото е невралгично, тъй като там често се изхвърлят стари гуми, боклуци и строителни отпадъци, които биват палени. Лумналият огън гасиха два екипа огнеборци от Първа и Трета служба.
Апелираме към висока социална отговорност! Често паленето на отпадъци прераства в пожар, а особено в натоварения летен сезон, може да сме по- необходими на човек в реална нужда!
Зареждане ...


16:16 / 03.08.2022
820







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.