Два автомобила са се сблъскали на подбалканския път София-Бургас, близо до разклона за село Тъжа. Едната кола се удря в мантинелата и обръща по таван, а другата излиза от пътя и спира в нива с рози.
Инцидентът е станал, след като около 45-годишият шофьор на втория автомобил навлиза в насрещното платно. За щастие, всички пътуващи са без опасност за живота, сред тях и малко дете. Участъкът на катастрофата не е затворен за движение, предаде Нова телевизия.
Зареждане ...


13:44 / 16.06.2022
1032






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.