Почина Димитър Димитров, който беше дългогодишен директор на завод "Неохим“ в Димитровград, съобщиха негови близки в социалните мрежи.
Той беше начело на предприятието от 1997 г. Димитров е най-дългогодишният ръководител в над 70-годишната история на торовия завод.
До края на миналата година Димитров беше изпълнителен директор. Оттогава синовете му Стефан Димитров и Мирослав Димитров са начело на предприятието.
Съболезнования на близките и роднините му!
Зареждане ...


16:24 / 19.03.2022
822





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.