Човек показа среден пръст и напсува полицаи в Бургас. За "геройската" си постъпка бе "наказан" да плати 200 лв. глоба, установи справка на Burgas24.bg.
На заседание на Районен съд – Бургас от 21 септември нарушителят изразил съжаление за постъпката си. Самата случка се разиграва на 10 септември малко преди 22 часа. Щом видял преминаващия полицейски автомобил, мъжът вдигнал ръка и показал неприличният жест. И не само - изрекъл на висок няколко псувни.
Зареждане ...


14:58 / 27.09.2022
301







Анонимен
на 27.09.2022 г.
Брех тез полицай, много тънкообидни
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.