Започва нова масирана акция на КАТ. Пътните полицаи ще следят за нарушители, докато са част от трафика.
Най-много униформени ще има по автомагистрала "Тракия" и по пътя към Гърция. На всеки час от София ще тръгва по една полицейска кола към морето. Целта е да има постоянен контрол на пътя.
Ще се следи приоритетно за рискови маневри, неправилни изпреварвания и шофиране в аварийната лента.
Зареждане ...


08:19 / 19.08.2022
750




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.