Полицията прекъсна фен среща на известните влогъри Анди и Дани в столичен мол.
На срещата са отишли стотици техни почитатели, повечето от които - деца и се е получило огромно струпване на хора.
На мястото са пристигнали униформени, след като самите влогъри са подали сигнал за блъсканица, съобщи БНТ. Двамата младежи са отведени.
Възмутени родители пишат в социалните мрежи, че на събитието не е имало никаква организация, което е застрашило безопасността на присъстващите.
Зареждане ...


19:53 / 15.09.2022
614






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.