Вчера около 13.50 часа в Пето районно управление - Бургас е получено съобщение за кражба на мобилен телефон на стойност 750 лв., собственост на 55- годишна полска туристка, отседнала в Приморско, осъществена малко по-рано от гише в района на регистратурата на медицински център "Св. Николай Чудотворец", разположен в к-с "Зорница".
В резултат на бързите полицейски действия е установена извършителката на деянието. Крадлата е 29-годишна бургазлийка, от която е иззет мобилния телефон. Тя е задържана с полицейска заповед за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Зареждане ...


09:48 / 20.07.2022
339







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.