Протест за газова независимост се проведе тази вечер пред президентството.
Десетки граждани се събраха, за да изразят несъгласието си България да е зависима от Руската федерация относно доставките на газ. Демонстрацията е под надслов #ГАZwithme.
На излизане от президентството държавният глава Румен Радев беше посрещнат от тълпата със скандирания "оставка".
Едно от исканията на протестиращите е незабавното пускане на интерконектора с Гърция, предаде бТВ.
Зареждане ...


21:27 / 17.08.2022
595






Анонимен
на 18.08.2022 г.
Да. Или платени, или малоумни.
Анонимен
на 18.08.2022 г.
Това са краваропедерасите!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.