Поредната тежка катастрофа е станала на магистрала "Тракия". Това стана ясно от кадри във Фейсбук, видя Sofia24.bg

Инцидентът е станал около 124 км в посока София. Образувала се е и тапа.

"В посока Бургас се минава по-бавно, засега няма тапа", уточнява очевидец.

Шофирайте внимателно!