Сухи треви и храсти горят край благоевградското село Селище. Огънят е обхванал около 10 - 20 декара площ. На място има два екипа огнеборци.
В гасенето ще се включат също горски служители и доброволци от формированието към община Благоевград.
Кметът на селото Георги Анастасов каза за БНТ, че огънят е далеч от къщите и опасност за хората и домовете им няма. Димът се вижда и от Благоевград.
Зареждане ...


16:52 / 05.08.2022
668







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.