Мъже са нанесли побой на футболист от аматьорския отбор "Огоста" на село Хайредин. Това се е случило преди срещата с отбора на село Манастирище на стадиона в Бяла Слатина, съобщиха от ОД на МВР във Враца. Сигнал за напрежение на градския стадион преди мача между хайрединския отбор и тима на село Манастирище – "Монолит“, е получен вчера към 16:30 часа в районното управление на МВР в Бяла Слатина.

Полицейският екип е установил, че след загрявката на футболистите, при влизането им в тунела на сградата, мъже от село Алтимир нанасят побой на футболист от "Огоста“, след което напускат стадиона. Самоличността на участниците в побоя е известна, уточняват от полицията. Работата по случая продължава, като е започнато досъдебно производство за нанасяне на средна телесна повреда по хулигански подбуди, допълват от ОДМВР-Враца.