Жена е била пребита по време на празненство в жилище в Дупница, съобщиха от Областна дирекция на МВР – Кюстендил. В Районно управление – Дупница е постъпил сигнал, че е пострадала жена – нанесен й е побой и е на спирката в квартал "Спартак“.
Пристигналият автопатрулен екип е установил, че жената е наранена след конфликт между празнуващите в жилището на 68-годишен дупничанин.
Настанена е в столична болница с лицево-черепна травма.
Домакинът на празнуващата група е задържан с полицейска заповед, по случая е образувано досъдебно производство в РУ Дупница, уведомен е дежурен прокурор.
Зареждане ...


11:44 / 10.01.2022
965






Анонимен
на 10.01.2022 г.
Много агресия и злоба, много токсична паплач и никакви сериозни мерки. Жалко за всички ни. 9392
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.