Километрично задръстване се е образувало на АМ "Тракия" преди Ихтиман, посока Пловдив, научи Sofia24.bg.
Причината за зачестилите тапи по тази отсечка са ремонстни дейности.
Ето как коментират хората задръстването в социалната мрежа Фейсбук:
- "Всеки ден от седмицата ще е така без почивните дни, познат работи там и ми каза,за това и не минавам от там през Нови хан и на Вакарел обратно на магистралата!"
- "Три пъти минавам от там, километрична опашка. Вместо да отворят една лента в насрещното, нищо не правят..."
- "Ремонт правят";
- "Вечеря бях на тоя хал 1 час и 20 минути";
- "Е ремонт в топ летния сезон, всяко лято.. вчера минах много бързо в 16 ч, на късмет...".
Зареждане ...


12:30 / 22.06.2022
539






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.