Очевидно има напрежение, след като министри са напуснали заседанието на МС, коментира Андрей Гюров председателят на ПГ на "Продължаваме промяната".
Гюров каза, че поддържат връзка с останалите коалиционни партньори, за да върви комуникацията. Подчерта, че вниманието трябва да се насочи към приемането на актуализацията на бюджета и антикризисните мерки.
Дали ИТН са надежден партньор ще си проличи при приемането на бюджета, коментира Гюров.
Зареждане ...


14:16 / 08.06.2022
545




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.