Днес, 7 септември, от 11,00 часа в БТА Институтът за пътна безопасност организира среща с министъра на вътрешните работи Иван Демерджиев, министъра на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков и главния прокурор на Република България Иван Гешев. Това съобщиха от института.
На срещата ще бъдат представени резултатите от предприетите действия за безопасност на движението по пътищата, както и последващи действия от страна на институциите. Институтът за пътна безопасност ще представи проекта "Мисия нула".
Зареждане ...


08:53 / 07.09.2022
559




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.