Министър-председателят Гълъб Донев ще участва в откриването на новата академична 2022/2023 година в Университета за национално и световно стопанство в София, съобщиха от Министерския съвет.
В рамките на тържествената церемония премиерът Донев ще отправи приветствие към студентите на университета, преподавателите и академичното ръководство. След откриването премиерът Гълъб Донев ще участва в поднасянето на венци и цветя пред паметника на проф. Стефан Бобчев, основател и първи ректор на висшето учебно заведение.
Зареждане ...


07:46 / 19.09.2022
337




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.