Министър-председателят Кирил Петков ще участва от 11,00 ч на 1 май, неделя, в честванията в град Копривщица по случай 146-годишнината от Априлското въстание.
Премиерът Петков ще положи цветя на гроба на Тодор Каблешков, ще участва в официалното откриване на честванията на Априлската епопея и ще наблюдава спектакъла "Първа пушка“, възпроизвеждащ епизоди от Априлското въстание.
Зареждане ...


13:32 / 30.04.2022
516




nedevbs
на 30.04.2022 г.
Той няма морално право да участва след изказването му в Румъния.Прогонете го го с камъни.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.