Премиерът Кирил Петков и началника на кабинета му Лена Бориславова се карантинират, съобщават от пресслужбата на Министерския съвет.
Причината - те са контактни на председателя на парламента Никола Минчев, който вчера даде положителна проба за коронавирус след Консултативния съвет за национална сигурност при президента.
Той се е почувствал зле след заседанието, съобщиха от пресцентъра на парламента.
Зареждане ...


09:13 / 11.01.2022
796





el_shaman
на 11.01.2022 г.
А Парламента,защо не е?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.