"Разрухата и в сектор здравеопазване започна", пише във Фейсбук проф. Костадин Ангелов, който е бивш здравен министър и настоящ депутат от ГЕРБ-СДС.
"Предупредих, че е противозаконно да се определят минимални прагове на основни заплати в НРД. Именно заради това ние от ПГ на ГЕРБ-СДС направихме предложение за промени в ЗЛЗ, за да гарантираме увеличението на заплатите на българските медици и да осигурим източник за тяхното финансиране, както е и разписано в нашата предизборна програма. За пореден път казвам, че представителите на "Промяната" не познават сектор здравеопазване и си играят на детската игра "прескочи кобила". Това е опасно за България. Националната ни сигурност е поставена под заплаха", добави още той.
Зареждане ...


11:41 / 04.05.2022
704




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.