От партията искат държавата да се намеси заради високите цени на тока, горивата, както и поскъпването на хранителните стоки.
Недоволството преминава под надслов "Не на ценовия геноцид". Очаква се да има и автошествие, което да премине през Народното събрание, площад "Александър Невски" и да стигне до Министерския съвет. Очаква се да има и демонстрация, на която да бъдат изгорени сметки за ток и парно.
Зареждане ...


11:45 / 20.02.2022
549





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.