Един от протестиращите пред Министерски съвет говори пред журналистите. Ето какво каза той: "Това порочно заченато правителство, родено от една абсурдна четворна коалиция, в която са събрани толкова крайно противоречиви партии- да си ходи. До тук още от първия ден, от страна на правителството виждаме само гафове. Наред с едни празни приказки и обещания, които продължават още от изборите. Да не говорим за заявките от месеци за съдебни реформи. Това са неща, които им бяха завещани от протеста още през 2020 година.Че са произлезли и родени от протеста, че са родени от протеста. За нас всеки един ден, в който това правителство продължава да работи и да управлява страната е пагубен и губене на време. Това не можем да го приемем. 100 дни искат толеранс. От първия ден беше ясно, че нещата няма как да тръгнат!"
Вижте прикаченото видео!
Зареждане ...


19:00 / 22.02.2022
819







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.