Площад "Княз Александър I" в София е огласен от клаксони на десетки тирове, които се присъединиха към протеста на превозвачите в столицата, видя репортер на Sofia24.bg.
"Превозвачите илизат във ваканция", "Тол системата е по-разбита и от прохода Витиня", "Справедливо ли е да чакаме с дни по българските граници" са лозунгите, които тировете "разходиха" по площада в центъра на София.
Превозвачите се обявяват срещу високите цени на горивата и въвеждането на нови тарифи за ТОЛ системата.
Зареждане ...


10:39 / 27.04.2022
559







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.