Турски автобус се движи със скорост от над 150 км/ч. на АМ "Тракия". Той е бил заснет от зрител на Нова телевизия. Видеото е направено по време на силен дъжд и при натоварен трафик.
"Най-вероятно десетки други хора имат подобни клипчета. Моля ги да дадат сигнал", заяви Ангел Попов от Европейския център за транспортни политики.
Повече можете да видите във видеото.
Зареждане ...


09:14 / 16.08.2022
882







Alfa 666
на 16.08.2022 г.
Ами с колко да се движи бе тъпаци,с 90 ли? Който види подобно неко да подавал сигнали, доносници мръсни.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.