Черен пушек се изви над Руското посолство в столицата, видя Sofia24.bg. Все още не е ясна причината за случващото се. В социалните мрежи бяха публикувани снимки, а гражданите коментират случилото се в групата "Забелязано в София".
Ето част от коментарите:
- Избрали са нов Патриарх?
- Тези трябва да си ходят , да помагат в кочината си, във война са, а се скатават във вражеска страна.
- Сготвили са Митрофанова, няма страшно!
- Стига глупости, горят се документи.
- Да изгорим малко доказателства, преди да си тръгнем и ние.
- Запалили са печката, че нали спряха газа.
- Греят се на дърва, не искат американски газ.
- Горят архива.
Зареждане ...


14:08 / 29.06.2022
1536




Чопър
на 29.06.2022 г.
А защо няма пожарна ?
Римо
на 29.06.2022 г.
А дано….
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.