На протест пред Столичната община излизат днес работещи в "Топлофикация София". Исканията им са свързани с достойно заплащане, безопасни условия на труд и професионално управление.

Работниците и служителите в дружеството настояват да бъде прекратено унищожаването на един огромен човешки и производствен потенциал, се съобщава в позиция изпратена до медиите.

Очаквайте подробности по-късно днес.