ГДБОП и МВР провеждат специализирана полицейска операция на територията на град София по неутрализиране на организирана престъпна група, осъществяваща лихварска дейност, рекет и принуда. В хода на операцията са задържани лидерът на престъпната група, както и четирима членове, съобщи БНТ.
Извършват се процесуално-следствени действия в жилища и офис помещения на територията на столицата, използвани от групата при осъществяване на престъпната дейност. Установено е, че групата извършва престъпна дейност от началото на 2021 година.
Зареждане ...


09:05 / 19.05.2022
570






Анонимен
на 19.05.2022 г.
Капка в морето,АКУЛИТЕ СА НА СВОБОДА,СМЕШНИЦИ.
Анонимен
на 19.05.2022 г.
Карта в морето
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.