Благоевградски полицаи разследват случай с кражба на ток в помещение, използвано от банка.
По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл.234В, ал.1 от НК, съобщават от полицията.
Разследването е започнало, след като в следобедните часове на вторник е установено, че в помещение, използвано от банков клон в Благоевград са създадени условия за непълно отчитане на потребената електрическа енергия.
Работата по случая продължава.
Зареждане ...


13:04 / 14.09.2022
321







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.