Сравнително често, критик на кабинета "Петков" е един бивш министър, част от голяма за времето си партия, говорим за Румен Петков.
Критиките към властта са кратки, но обобщаващи времето, в което живеем:
"Просто Киро стоварва бухалката върху ИТН и техните министри, върху пътищарите и хората, които поддържат пътната инфраструктура, само защото някой е дръзнал, да кандидатира човек от гилдията за шеф на БНБ.
Такъв рекет не са си позволявали Костов и Борисов, а днес той е още по - отвращаващ, защото удря десетки хиляди трудещи се българи…
Или Просто Киро, просто като правоприемник на ВИС - 1, 2, и други", написа на страницата си във Фейсбук Румен Петков.
Зареждане ...


14:38 / 09.04.2022
1253




Анонимен
на 11.04.2022 г.
"Просто Киро" е върха на комунистическите ви болни мозъци и комунистическите Ви амбиции!! На България и са нужни много "Кировци" за да стане цивилизована и "чиста" република!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.