Дъщеря на свещеник от Първомайци стана поредната жертва на войната по пътищата. В неделя, преди обед, на главният път София - Варна, румънски гражданин с лекия си автомобил навлиза в насрещното платно, удря първо колата на свещеника, а после челно се забива в автомобила, където е била дъщеря му. Тя е загинала на място. Малкото й дете е ранено.
Предполага се, че румънецът е заспал зад волана. Трагедията потресе горнооряховското село, а в социалните мрежи се надигна вълна от недоволство, че поредната жертва по пътищата е млада жена.
Зареждане ...


09:37 / 25.07.2022
416







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.