С огромен национален трибагреник и народни хора учениците от варненската ГПЧЕ "Йоан Екзарх“ започнаха честванията за 3 март.
Над 900 ученици и техните преподаватели отбелязаха предстоящия национален празник и отдадоха почитта си към хилядите герои, дали живота си за свободата на родината ни, като оформиха българското знаме и с много емоция се включиха в хорото.
Започнало като инициатива на Интеракт клуб "Варна – Галатея“ през 2017 г., събитието е традиция за училището.
Зареждане ...


14:00 / 02.03.2022
693




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.