Инцидент с автомобил на посолството на САЩ е станал на автомагистрала "Тракия" в района на град Раковски. По данни на полицията колата е претърпяла лека катастрофа, като пострадали хора няма.
От Областното пътно управление уточнили пред БНТ, че другият автомобил участвал в инцидента, е на "Гранична полиция". Катастрофата се е случила при 153 километър от автомагистралата в посока София. Щетите са само материални.
Зареждане ...


16:36 / 31.05.2022
880






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.