Пловдивското село Рогош е без ток след инцидента снощи. Припомняме, че кола се е забила в електрически стълб в пловдивското село Рогош. Oт ударa е съборен и още един стълб.
Катастрофата е станала снощи към 23 часа в центъра на населеното място. Но, както се вижда от снимките, изпратени от читател на Plovdiv24.bg, колата още е там.
Шофьорът е 48-годишен, пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни.
Зареждане ...


13:59 / 11.09.2022
628







beats
на 11.09.2022 г.
ами звъннете на полиция, пожарна и ЕВН да вземат малко да се задействат... иначе без ток ще стоите 2 седмици поне. те институциите в БГ не обичат да работят то е ясно
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.