Апелативният съд в София решава дали да остави в ареста Георги Семерджиев, обвинен за катастрофата на 5 юли в столицата, при която загинаха двама души.
Миналата седмица градският съд реши, че мъжът трябва да остане в ареста. Защитата не е съгласна.
Прокуратурата представи нови доказателства, а Семереджиев не се яви в съдебната зала.
Той е обвинен за притежание на наркотици, след като в катастрофиралата кола бяха намерени амфетамини. Те не са били в голямо количество, но все пак попадат под ударите на закона и затова Семерджиев е с още едно обвинение. С това обвиненията срещу него стават четири.
Зареждане ...


10:35 / 14.07.2022
1246




Йоан 14:6
на 14.07.2022 г.
С такива обвинения във всяка друга държава щеше да е в ареста, само в България може всичко, само и само паричка да дадеш, дъното копаем от 30 години!
Rmrmrm
на 14.07.2022 г.
Защо???? Да не е на СЛЪНЧАКА под чадъра....и да го мажат с 60 фактор???
Sami78
на 14.07.2022 г.
4 обвинения!?! Нека да видя дали съм разбрал правилно, той убива повече от едно лице, шофира с отнета книжка, шофира с фалшива книжка, шофира след употреба на наркотици, притежава наркотици, не спира на червен светофар, отнема предимство на пешеходец като едва не го размазва, вероятно шофира крадена кола, бяга от местопроизшествието, бяга от местопрестъпление, не оказва помощ на пострадалите, причинява материални щети на друго превозно средство след като причинява катастрофа, причинява леки телсни повреди на шофьора на таксито, причинява няколко материални щети на инфраструктурата, лъжесвидетелства, прави опит да се укрие, прави опит да заличи доказателства, използва незаконно полицейска техника, извършвал е и предишни престъпления но все пак обвиненията са само 4!!! И най вероятно и ще го пуснат под гаранция при което той ще изчезне... Баси скапаната държава...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.