Сериозна тапа се е образувала на АМ "Тракия", научи Sofia24.bg. Очевидци съобщават, че задръстването е станало на 64-ти км в посока град Пловдив.
Към момента няма данни за инцидент, който да е причинил струпването на автомобили по аутобана.
Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.
Зареждане ...


14:22 / 14.07.2022
798






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.