Известният шеф-готвач Андре Токев излезе предсрочно от затвора. На излизане той даде кратък коментар пред журналисти.
Припомняме, че Софийският апелативен съд допусна условното предсрочното му освобождаване. Магистратите се съгласиха с първата инстанция, че с поведението си в затвора Токев е дал доказателства за поправянето си.
Събрани са доказателства за неговата полезност за обществото.
"Просто нямам думи", каза пред журналисти шеф Токев.
Андре Токев бе арестуван в София, след като шофира с близо 1,9 промила алкохол. Той бе лишен от право да управлява автомобил за срок от година и половина.
Повече можете да видите във видеото.
Зареждане ...


15:23 / 20.07.2022
5335







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.