Шофьорите да се движат с повишено внимание при 62-ри км на АМ "Тракия" в посока Бургас. Извършва се почистване на крайпътните канавки, съобщават от АПИ.
В отсечката между 64-ти и 61-ви км на магистралата, в посока София, се отстранява крайпътна растителност.
В двата участъка е ограничен достъпът до аварийната лента.
Зареждане ...


09:34 / 28.10.2022
223




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.