Вчера Plovdiv24.bg информира за шофьор, който караше в насрещното до Гребната база в Пловдив. От кадрите се вижда, че той не само се движи в грешната лента, но дори и не се опитва да избегне насреща идващите автомобили и се блъска в тях.
Нарушителят е 66-годишен мъж без нарушения на пътя. Не е бил пиян и дрогиран. Казва, че слънцето го е заслепил. Според очевидци джипът му след това е преминал на червено.
Любопитно е, че пострадалите до момента не са подали жалби в полицията, каза за bTV Йордан Милушев, началник на сектор "Пътна полиция“ в Пловдив.
Неадекватният шофьор е заплашен от административна санкция – лишаване от шофьорска книжка до 6 месеца и глоба от 200 лв.
Зареждане ...


20:20 / 15.07.2022
861






Йоан 14:6
на 16.07.2022 г.
Заслепила го е ракията! И като видя, че направи ПТП, защо не отби колата, ами си продължи по пътя, че и второ направи? Пиян на мотика, сто процента!
еди мърфи
на 15.07.2022 г.
като гледам сенките на дърветата едва ли е от слънцето -то е отдясно и е високо-няма как да заслепи водача отляво,освен ако не е с десен волан
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.