Сравнително спокойно магнитно поле се очаква през м. август с два активни периода, съобщават от Национален Институт по Геофизика, Геодезия и География - БАН.
Първият ще е тази седмица между сряда и петък, като магнитната буря ще е от най-ниската степен с индекс К=5.
В ранните часове на днешния ден беше регистрирано умерено Слънчево изригване, което за щастие не попада в геоефективната област на нашата звезда.
Зареждане ...


13:00 / 01.08.2022
653






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.